FAQ

Jak montuje się mydelniczki Mag_Uno / Mag_Duo ?

Mydelniczki montuje się do powierzchni w sposób nie wymagający wiercenia i ingerowania w ściany lub kafelki – na silnie trzymającą i odporną na wilgoć i wodę taśmę montażową (dwustronną) firmy Tesa®. Taśma naklejona jest na tylną ścianę mydelniczek. Sam montaż jest łatwy i zajmuje 5 minut. Ważne, aby przed montażem przeczytać instrukcję dołączoną do zestawu. Instrukcję montażu można pobrać również tutaj.

Jak wymienić zużywające się mydło lub szampon w kostce na nowy ?

Gdy używane mydło się kończy, możemy wymienić je na dwa sposoby.

Sposób 1 (zalecany): Ostrożnie usuwamy kapsel ze zużytego mydła. Magnes do kapsla jest wklejany, jednak zalecamy zachować ostrożność aby magnes nie wypadł – uderzając o twardą powierzchnię może się ukruszyć lub pęknąć. Oczyszczamy kapsel z pozostałości mydła i osadzamy w nowym mydle, delikatnie dociskając.

Sposób 2: Przeklejamy nową kostkę mydła do resztek starego mydła. Dzięki temu nie tracimy pozostałości po poprzednim mydle. W trakcie użytkowania należy od czasu do czasu docisnąć kapsel ponieważ mydło zmydla się od dołu i od góry.

Mydelniczki magnetyczne MAG_uno/MAG_duo poprzez swoją funkcjonalną i prostą konstrukcje sprawdzają się doskonale w łazienkach, pod prysznicami, w kuchniach nie dopuszczając do rozpuszczania się mydeł, szamponów, odżywek i płynów w kostce -> są one podwieszone pod mydelniczką i szybko je osuszają. Tym samym twoje ulubione mydełko służy Ci jeszcze dłużej!

Czy wasze worki są naprawdę wielorazowego użytku i jak długo można z nich korzystać?

Worki Fabrykaty są alternatywą dla nieestetycznych i byle jakich worków do segregacji śmieci. Można postawić je w eksponowanym miejscu w domu, kuchni, biurze, wiatrołapie lub korytarzu nie obawiając się o ich wygląd. Worki wykonane są z 3 warstw wytrzymałego papieru, z czego warstwa wewnętrzna powleczona jest polietylenem, co znacząco przedłuża trwałości worka. Worki Fabrykaty możemy używać przez wiele miesięcy a nawet lat. Przeciętna trwałość worka to 9 miesięcy. Po opróżnieniu worka wystarczy na mokro wytrzeć jego wewnętrzną warstwę i worek jest jak nowy. Chcąc poddać worek recyklingowi rozrywamy warstwy papieru i wrzucamy do odpowiedniej frakcji: warstwy papierowe – do papieru a warstwę papierową powleczoną polietylenem – do plastiku.